September 2013

- The End

15. september 2013 at 21:57 | © demifan | Posted by: mitchie.

S blogem jsem skončila už 23. srpna 2013, ovšem jsem se rozhodla to tu ukončit nějak lépe. Nejdřív bych Vám chtěla říct, že mě strašně mrzí, že jsem tu skončila, tenhle blog jsem měla ráda nadevše, i když to nebyl můj první blog o Demi, ale tenhle blog jsem si i za tu krátkou dobu, strašně moc oblíbila. Díky tomuto blogu jsem poznala spoustu úžasných lidiček, kterým bych chtěla strašně moc poděkovat za veškerou podporu, kterou mi během těch pár měsíců poskytly, a díky které jsem také s blogem pokračovala, nebýt Vás, asi bych tu nebyla těch krásných 8 měsíců a nejen jen těchto pár, už když jsem byla na demi-lovato1992 jsem Vás znala a už tam jste mi tu podporu dávali.
Demi je ta na prvním místě, která na tom místě také zůstane celý můj život. Demi je pro mě obrovskou inspirací, která mi změnila život a také jsem se naučila řídit jejím motem "Stay Strong", které mi ve většině věcí v mém životě pomáhá.. Demi děkuju za vše, je pro mě opravdu vším a nedokážu si představit, kdyby nebyla... Jsem ráda, že existuje tak úžasný človíček, jako je právě ona a budu doufat v to, že se mi jednou splní sen být na jejím koncertě a potkat se sní♥ To je to, co bych chtěla jednou za žít a doufám, že se mi to splní!!
Od té doby co jsem přešla na ddlovato se toho moc nezměnilo. Demi miluju pořád tak strašně moc a díky tomu přechodu na společný blog jsem si aspoň uvědomila, že blog není to jediné, co musím dělat. Od září 2013 jsem na střední škole a i přes to, že jsem teprve na začátku vím, že to lehké nebude. Už několikrát jsem domů dorazila až v půl šesté večer a tento blog bych ani proto sama nezvládala, proto jsem Anně vděčná za to, že mě na ddlovato vzala a mohu být členem na tak úžasném blogu, mezi tak skvělými holkami!! Holky, doufám, že nám to tam vydrží několik let :))
Tím, že to tu tak píšu si uvědomuji, jak moc mi to tu chybí, ale udělala jsem správně, mohu se teď věnovat i něčemu jinému než jen blogu a také vím, že blog není to jediný, díky čemu můžu světu ukázat, že jsem Demiina fanynka!!:) Je mi dobře s holkama na ddlovato a myslím, že kdyby nám to tam nevyšlo, už bych asi jiný blog sama nechtěla.. Ne, že by mě to nebavilo, bloguji už několik let a pořád mě to v celku baví, ale bylo by to tím, že už bych to prostě sama nezvládala.
No a to je asi tak všechno, co jsem Vám chtěla napsat. A jsem šťastná, že jsem to tu konečně ukončila nějak lépe a ten konec je koncem šťastným.. Alespoň pro mě♥:) Najdete mě tedy už jen na:...

Ještě jednou Vám za všechno děkuji!! Měla jsem to tu neuvěřitelně ráda.
Vaše mitchie.

TOPlist