December 2014

DEMIFAN 2 Years Online & Happy New Year 2015

31. december 2014 at 2:00 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Diary & Blog
Tento článek jsem začala psát už 27. prosince, protože vím, že kdybych to všechno měla psát na jednou, zapomněla bych na spoustu věcí, které zde chci napsat. A počítejte s tím, že tento článek bude hoodně obsáhlý, protože se to týká narozenin blogu, tak také Silvestru. Nejdříve začnu nejspíš těmi narozeninami.

Nemůžu uvěřit, že už tento blog slaví 2 roky! Ano, přesně před dvěma roky jsem tento blog založila. Opravdu to strašně rychle utíká. Před tímto blogem jsem měla ještě jeden blog. Ten byl také o Demi! Někteří si ho možná budou pamatovat, někteří možná ne, ale tam jsem byla od roku 2010. Je to dlouhá doba, co bloguji o Demi a já věřím, že nikdy nepřestanu, protože právě o ní mě blog baví nejvíce. Lhala bych, kdybych napsala, že jsem blogovala neustále bez pauzy, to není pravda. Hodněkrát jsem blog zastavovala, končila a zase se vracela. Mezitím jsem blogovala o dalších celebritách. Blogovala jsem o Avril Lavigne♥ Mé druhé nejoblíbenější zpěvačce! Blog je měla rok a pak si založila druhý, kde jsem byla cca půl roku. I po této dlouhé době jsem se opět vrátila k Demi.
Na blogu působím někdy od konce roku 2009. Je to tedy už opravdu dlouhá doba a když jsem začínala, opravdu jsem nevěřila tomu, že by mě to mohlo někdy chytnout tak hodně a před těmi lety jsem nevěřila, že tu ještě teď budu. Můj první blog byl o Miley Cyrus, ale vydržela jsem na něm asi půl roku a pak objevila Demi! Viděla jsem dva videoklipy - Remember December a Don't Forget. Nikdy na to nezapomenu, protože Remember December mě sice ze začátku moc nezaujal, ale Don't Forget ano a tu písničku miluju do teď♥ O Demi jsem nevěděla absolutně nic. Takže jsem se snažila si o ní více zjistit, přečetla si životopis a nějaké různé články, koukala na videoklipy, poslouchala písničky a já měla Demi každým dnem radši a radši, aniž bych o tom veděla. Zamilovala si seriál Sonny ve velkém světě, na který se dokážu koukat také ještě teď, viděla videoklip Camp Rock a pak se strašně těšila na druhý díl♥ :D Miluju ještě teď "Program na ochranu princezen". Je toho hodně... Takže jsem si někdy v polovině roku 2010 založila první blog o Demi > demi-lovato1992.blog.cz. (Ten už teď neexistuje). A tím to všechno začalo. Já za tu dobu Demi opravdu hodně poznala a netuším, jestli to jde, poznat jí ještě víc. Ona je součástí mého života - z ní to trochu divně asi, ale její písničky mi pomáhají v nejtěžších chvílích a ona je úžasná, silná osoba s obrovským srdcem. Dělá toho spoustu pro své fanoušky, dělá pro ně toho tolik, jako snad nikdo jiný♥ Obdivuji ji za všechno. Za to, čím si prošla. Za to, co dokázala. Za to, co dělá pro ostatní. Ona je úžasná a já jsem ráda, že jsem jí poznala, protože už asi nikdy nebudu blogovat o nikom jiném! Kdybych s blogem měla skončit, jiný bych si nezaložila... :) Mým největším snem je vidět Demi na živo, být na jejím koncertě a mít s ní třeba fotku♥ Doufám, že se mi to jednou splní♥ Snad jednou přijede do České republiky a kdyby ne, pojedu za ní prostě někam já :'D♥ A abych nezapomněla, v poslední době se hodně řídím heslem "Stay Strong", díky tomu se NIKDY nevzdávám!
Dále bych chtěla říct, že za tu dobu, co jsem v blogovém světě, tak jsem poznala spoustu úžasných lidí. Nebudu je zde jmenovat, protože by to bylo hodně na dlouho a oni sami jistě ví, o koho jde♥ A stále nové lidi poznávám a doufám, že poznávat budu. Mám chvilky, kdy si říkám, že jsem na blogu zbytečná, že mě nikdo nepotřebuje a že je spoustu jiných lepších blogů o Demi, ale jsem tu jen díky vám, protože vy mi každým komentářem dáváte najevo, že prostě zůstat musím♥ Samozřejmě jsem poznala i nějaké haters, ale ty jsou všude a pořád budou, takže je lepší neřešit je :)... Naučila jsem se ovládat grafiku, psát lepší články (doufám :D) a blog mě naučil i spoustě dalším jiným věcím. Jsem za to vděčná. A i přesto, že je to obrovský žrout času, budu tu asi ještě hodně dlouho :D♥ Takže si nemyslete, že se mě jen tak jednoduše zbavíte, protože já vás tu budu ještě dlouho strašit! :DD

TAKŽE VŠECHNO NEJLEPŠÍ K 2. NAROZENINÁM DEMIFAN.BLOG.CZ


Když jsem ten blog zakládala, opravdu jsem si neuvědomila, že je to na Silvestr :D Takže jedna slohovka za námi a teď snad už jen rychle a stručně, protože i toto je potřeba! :)
Než se člověk naděje, tak je za ním další rok. Utíká to neskutečnou rychlostí a když jsem ráda, že se naučím psát rok 2014, už je tu nový rok 2015. Strašný :D Chtěla bych Vám popřát Veselý Silvestr, pořádně ho oslavte! Ať už budete slavit doma se svou rodinou nebo někde venku s přáteli! Oslavte to pořádně, jak umíte! :) Já se držím od petard dál, ale pokud je mezi vámi někdo, kdo je zapaluje, tak prosím opatrně :) Do nového roku vstupte tou správnou nohou a přeji Vám jen to nejlepší! Hlavně zdraví a štěstí, snad bude nový rok lepším rokem než rok 2014. Přeju vám spoustu úspěchů, ať už na blogu nebo v osobním životě.. :) A protože já na tyto přání dobrá nejsem, tak už radši končím :D

TAKŽE PŘEJI: VESELÝ SILVESTR A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2015

Demi > Personal photos > #158

30. december 2014 at 10:50 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Personal photos

Čtyři nové osobní fotky. Na první fotce můžete vidět Demi s rodinou. Demi teď tráví vánoční čas v Dallasu, protože si už dala pauzu od práce. Druhá fotka je z narozeninové oslavy Demiiny mladší sestry Madison, kde s Wilmerem zpívala písničku "Happy Birthday". Tu třetí fotku přidala Demi včera na svůj instagram a poslední fotku dala na instagram Demiina starší sestra Dallas a je to fotka nejspíše také z narozeninové oslavy Maddie. :)

image host image host image host image host

VIDEO: Happy Birthday Madison

30. december 2014 at 10:43 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Other Videos
Demiina starší sestra - Dallas Lovato - přidala na svůj instagram video, které je z narozeninové oslavy Demiiny mladší sestry Madison. Můžete tam mimo Madison také na malou chvilku vidět i Demi s Wilmerem, jak zpívají "Happy Birthday".


Demi > Personal photos > #157

29. december 2014 at 9:57 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Personal photos

Novinky teď moc nejsou, takže se omlouvám předem, jestli tu moc nebudu, ale opravdu není co přidávat. Dnes tu mám ještě tyto dvě fotky. První fotka je ze včerejška (28.12.2014), ze slavnostního předávání cen Capital Lovers Awards 2014 pořádané britským rádiem Capital. Demi byla nominována v kategorii "Best Live Session Cover" s písní "Give Me Love" a tuto kategorii také vyhrála! :) Takže opravdu moc gratuluji!! :) A na druhém obrázku sice není Demi, ale Demiina mladší sestra Madison a Demi tuto fotku dala na svůj instagram a přeje Madison vše nejlepší k narozeninám. Takže za celý blog také přeji vše nejlepší.

image host image host


Basketball game with Wilmer Valderrama, Dallas, TX (26.12.2014)

29. december 2014 at 9:45 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Candids

Demi si s Wilmerem zašli v pátek (26. prosince 2014) na basketbalový zápas: Lakers vs Mavericks. Jinak teď přes vánoční svátky tráví Demi čas v Dallasu se svou rodinou. A na svých oficiálních stránkách napsala už před několika dny, že už si dává od práce volno, takže moc novinek asi nebude, ale ona si to volno zaslouží.

image host image host image host image host image host

Demi > Personal photos > #156

27. december 2014 at 11:29 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Personal photos

Nová a úplně dokonalá osobní fotka, kterou Demi zveřejnila dneska (27.12.) na svém instagramu. Je na ní se svým štěňátkem Buddym♥ Je to úžasná fotka a byla vyfocená na Štědrý den :)
+ Jinak prosím hlasujte ještě v "Photo Of The Month" o nejlepší fotku na měsíc leden. :)

image host

Campaign "Change the World"

27. december 2014 at 10:49 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Other photos

Ještě tu mám dva obrázky ke kampani "Change the World", ke které se Demi Lovato, Nick Jonas a Shawn Mendes připojili. V předešlém článku jsem přidávala videa, takže kdo by ml zájem se podívat, najdete je tady.

image host image host

VIDEOS: Backstage Campaign "Change the World"

27. december 2014 at 10:42 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Other Videos
Demi Lovato s Nickem Jonasem a dalšími umělci se připojili k "We365", ke kampani "Change the World" a natočili video, ve kterém říkají, jak můžeme pomoci pokusit se změnit svět. Mimo toho oficiálního videa tu mám také video ze zákulisí z natáčení, takže se na to určitě podívejte.NEWS: Producer OMG Concerts claims that Demi Lovato has big news for 2015!

27. december 2014 at 10:27 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Demi Lovato News

Producent Nik Hatziefstathiou zveřejnil na twitteru informaci, kde mluví o tom, že příští rok by měly přijít velké věci a uvedl také, že Demi Lovato má na příští rok 2015 něco velkého naplánováno. Takže jsem opravdu hrozně moc zvědavá, co to bude a už se strašně moc těším! :) Každopádně, Demi má v plánu vydat příští rok nové album, tak je možné, že tato informace trochu souvisí i s tímto, ale to si opravdu nejsem moc jistá :)


NEWS: "Really Do not Care" among the 10 most commented songs on Twitter during the year

27. december 2014 at 10:15 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Demi Lovato News

Billboard zveřejnil seznam 10. nejdiskutovanějších písní v průběhu tohoto roku na sociální síti Twitter. Singl 'Really Don't Care' se v tomto seznamu objevil také a umístil se na 8. místě. Demi moc gratuluji a zde si prohlédněte celý seznam:

1. Amnesia - 5SOS
2. All Of Me - John Legend
3. Problem - Ariana Grande feat. Iggy Azalea
4. Shake It Off - Taylor Swift
5. Anaconda - Nicki Minaj
6. Chandelier - Sia
7.Steal My Girl - 1D
8. Really Don't Care - Demi Lovato feat. Cher Lloyd
9. Happy - Pharrell Willians
10. Break Free - Ariana Grande