December 2016

HAPPY NEW YEAR 2017 & "DEMIFAN" 4 YEARS ONLINE!

31. december 2016 at 4:00 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Diary & Blog

Tento článek bude trochu delší, ale co se dá dělat, když musíte napsat dvě důležité události, že? A do dvou článků to dávat nechci.. :) Koho taky napadne založit si blog na Silvestra? :D Asi jenom mě, ale nevadí..

Nejdříve bych Vám z celého srdce a za celý blog "DemiFan" chtěla popřát krásný Silvestr, užijte si ho tak moc, jak nejlépe dokážete. Ať už v pohodlí domova se svou milovanou rodinou a svými nejbližšími nebo se svými přáteli někde venku - a pokud venku, buďte na sebe opatrní, ať to neskončí nějakou nepříjemnou nehodou... :)

Do Nového roku 2017 vstupte tou správnou nohou! Ať se vám ve všem daří, přeji vám spoustu úspěchů v životě, nebo i v tom blogovém světě, mnoho radosti, lásky, štěstí, pohody, hodných a věrných přátel, co nejméně neříjemností, žádné starosti a podobně.. Ať je pro vás rok 2017 mnohem lepším, než rok 2016! Je neuvěřitelné, že to všechno tak rychle letí, protože než se nadějeme, tento Nový rok také uteče neskutečnou rychlostí a bude tu rok 2018! Proto si užívejte svého života naplno, jak nejlépe to jde a jak nejlépe dokážete. Každá minuta ve vašem životě může být jediněčná

* Dáváte si nějaká předcevzetí? A daří se vám je vždy dodržet? :)


A teď bych také chtěla napsat něco k blogu. UŽ JSOU TO 4 ROKY ONLINE! TO JE NAPROSTO NEUVĚŘITELNÉ!!! Ano, měla jsem na tomto blogu nějaké pauzy, ať už trvaly pár dní, týdnů, měsíců.. Ale vždy jsem se k tomuto blogu vrátila, protože tento blog mi přirostl k srdci, jako žádný jiný.. A hlavně, PROSTĚ DEMI!

Nejde vyjádřit slovy, co pro mě tento úžasný a silný člověk znamená. Demi jsem nepoznala a asi nikdy nepoznám osobně, což mě hrozně mrzí, ale i přesto, že jí znám, jako většina z vás, jen takhle na dálku, jí nadevše obdivuji a miluji! Ona je neuvěřitelně silná a strašně motivující osobnost, dodává mi (a nejen mě) neskutečnou sílu, odvahu a motivaci bojovat v životě, překonávat všechny špatné chvíle a nejen to.. Když je mi nejhůř, její písničky mě podrží zůstat silnou a nevzdávat se. Nikoho jiného, jako právě Demi jsem NIKDY neobdivovala a vím, že ani NIKDY nebudu..
Na tomto blogu o Demi bloguji už neuvěřitelné 4 roky, ale před tímto blogem jsem měla ještě jeden blog o Demi (demi-lovato1992), na kterém jsem také nějaké ty 2-3 roky vydržela.. Možná si na něj někteří z vás ještě vzpomenou, ale možná také ne. Měla jsem spoustu blogů a spoustě celebritách, ale nikdy mě nebavilo o nich blogovat natolik, jako právě o Demi! - a proč? PROTOŽE JSEM JE NIKDY JAKO TUTO ZPĚVAČKU NIKDY NEMĚLA NATOLIK RÁDA, ABY MĚ O NICH BLOG BAVIL.

A také patří obrovské poděkování vám - mým affiliates, všem návštěvníkům (i třeba, že zde byli pouze jednou), fanouškům Demi a spoustě dalším, protože bez vás by to nešlo. Někteří z vás jste tu se mnou už od úplného začátku, někteří již blogovat skončili, ale stále na vaše blogy vzpomínám.. Díky každé vaší návštěvě a milého komentáře, mi dáváte najevo, že tento blog má smysl a že na něm končit nemám. Všechny vás mám neskutečně ráda a děkuji vám za všechno


Tak ještě jednou, KRÁSNÝ SILVESTR A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017 !!
S láskou vaše adminka mitchie.

PERSONAL PHOTOS #171

30. december 2016 at 8:41 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Personal photos

A zatím, jako poslední novinkou, kterou přidám, je tato nová a opět úžasná fotka od Demi, kterou zveřejnila na svém instastories před pár dny. Hrozně jí to tady sluší ♥

image host
Na svém instagramu poté také zveřejnila dvě videa, které přidám rovnou k tomuto článku, ať je vše pohromadě. Na tom prvním videu vypadá Demi naprosto úžasně! A je to video natočené pro New York color Canada, jejichž instagram můžete naleznout zde. A to další video slouží jako poděkování od Demi. Obě videa spustíte kliknutím na obrázek.


Jinak máte posledních pár dní, abyste vybrali nejlepší fotku na leden 2017! Proto prosím hlasujte ZDE.

NEWS: 100 million listened to "BODY SAY" in Spotify

30. december 2016 at 8:23 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Demi Lovato News

Omlouvám se za neaktivitu, ale nejsou moc novinky. První věcí, kterou bych chtěla přidat je to, že píseň Body Say dosáhla přes 100 000 000 poslechnutí na Spotify. Pro Demi je to čtvrtý song, který dosáhl takového počtu poslechnutí na této webové stránce. Tímto Demi moc gratuluji a přeji další takové úspěchy! :)
1. Cool For The Summer - 188,652,417
2. Confident - 121,500,438
3. Heart Attack - 102,815,256
4. Body Say - 101,068,488

5. Let It Go - 85,608,454
6. Really Don't Care - 83,597,923
7. Give Your Heart a Break - 62,961,428
8. Neon Lights - 61,487,914
9. Stone Cold - 51,340,867
10. Skyscraper - 50,611,500

PERSONAL PHOTOS #170

26. december 2016 at 7:30 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Personal photos

Krásné ráno všem! Vánoce jsou již za námi a doufám, že jste si je užili na maximum a dostali jste to, co jste si přáli.. Ale pamatujte, Vánoce nejsou jen o dárcích :) Chtěla bych vám popřát ještě krásné svátky a užívejte volna :) Mám tu pro vás spoustu úžasných fotek od Demi z instagramu. Podle fotek jde vidět, že Demi si Vánoce užívá na plno. Hrozně se mi také líbí, jak Demi oblékala svého pejska Batmana do Vánočního :D Na 8. fotografii můžete dokonce vidět, že má Batman stejné vzory na oblečku jako Demi :)

* V komentářích se klidně pochlubte, co jste dostali k Vánocům vy a z čeho máte největší radost.

image host image host image host image host image host

MERRY CHRISTMAS!

24. december 2016 at 6:00 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Diary & Blog

Drazí affiliates, návštěvníci tohoto blogu, fanoušci Demi..

Tak jsme se konečně dočkali dlouho očekávaného dne. Máme tu Štědrý den, na který jsme se jistě všichni těšili. Vánoce jsou jen jednou do roka, proto vám z celého mého srdce a za celý blog DEMIFAN přeji, abyste si tento úžasný den naplno užili, abyste Vánoční den strávili bez stresu, bez starostí, bez hádek..
Je jedno, ať už trávíte den koukáním na pohádek, trávení času s rodinou, na dlouchých procházkách či jinak, doufám, že tento den bude pro vás vyjímečným a příjemným, na který budete rádi vzpomínat.
Vánoce nejsou jen o dárcích, ale i tak doufám, že pod stromečkem najdete aspoň něco z toho, co jste si přáli a co vám udělá ohromnou radost!
Nebudu se tu dlouho vykecávat, prostě ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE, plné pohody, radosti, štěstí, splněných přání a úžasně straveného dne se svými nejbližšími, na kterých vám záleží a které z celého srdce milujete!

S láskou přeje vaše adminka mitchie.


ADVENT CALENDAR 2016 | DAY #24

24. december 2016 at 5:00 | © demifan | Posted by: mitchie.

PERSONAL PHOTOS #169

23. december 2016 at 10:01 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Personal photos

Další várka úžasných fotografií od Demi z instagramu ♥ .. Jsem ráda, že nás teď zaplavuje tolika fotkami, když už žádné jiné novinky nejsou :) Jinak už zítra Štědrý den! Děsně to uteklo, jak se těšíte? :)

image host image host image host image host

ADVENT CALENDAR 2016 | DAY #23

23. december 2016 at 5:00 | © demifan | Posted by: mitchie.

PERSONAL PHOTOS #168

22. december 2016 at 10:42 | © demifan | Posted by: mitchie. |  Personal photos

Mám tu těchto úžasných 5 fotografií od Demi z instagramu. Na první fotce je její úžasný pejsek Batman a na dalších fotkách můžete vidět perníkovou chaloupku a vánoční cukroví a pak stromeček a krb.. Ty fotky jsou úplně krásné, úplně mi nahodily tu pravou vánoční atmosféru♥ Demi je teď zase se svou rodinou, kde takhle stráví Vánoce jako každý rok :))

image host image host image host image host image host

EDIT 18:03 - Přidávám další nové fotky od Demi a jsou opět úžasný♥ :)

image host image host

ADVENT CALENDAR 2016 | DAY #22

22. december 2016 at 5:00 | © demifan | Posted by: mitchie.